Biz Kimiz? Çakır İnşaat, gelişen teknolojiyle modern ve güvenli yapılar üretmektedir.

1986 yılından bugüne inşaat sektöründe yer alan firmamız, gelişen teknolojiyle birlikte modern mimari çizgilerle , güvenli ve kaliteli yapılar üretmektedir.

Kullanıcı memnuniyetini esas alan firmamız tasarımdan teslim aşamasına kadar hassas ve araştırmacı bir süreçten sonra; renk, kalite ve malzeme kombinasyonunu düşünerek güvenli, konforlu ve akıllı yaşam alanları oluşturmatadır. Geniş ve üretken kadromuzla birlikte geçmişte de olduğu gibi en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Güvenli Yapılar

Yüksek teknoloji altyapımız ve kalite politikamızla siz değerli ev sahipleri için güvenli ve akıllı çözümler üretiyoruz.

Doğayı Koruyoruz

Çevreciliği bir misyon haline getiren Çakır İnşaat, baştan sona kadar tüm süreçlerinde doğayı korumakta ve çevreye kesinlikle zarar vermemektedir.

Beklentileri Karşılıyoruz

Beklentileri tümüyle karşılayan, ulaşılabilir lüks alanlar tasarlayan ve bulunduğu lokasyonda en iyisini sunan Çakır İnşaat tüm bunları yaparken ekonomik ve uygun fiyat politikasıyla tüm farkını ortaya koymaktadır.

0

Proje

0

Blok

0

Konut

0 m2

İnşaat Alanı

HEDEFLERİMİZ Her Şey Gemlik İçin!

Çakır İnşaat; toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan 30 yılı aşkın birikim ve deneyimini ve yatırımcı kimliğiyle büyümeyi öncelikli hedef olarak belirlemiştir.

Kaliteden Ödün Vermiyoruz!

Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde ilerleyen Çakır İnşaat; son teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermektedir.

Sürdürülebilirlik

Zamanında Teslimat

Yüksek Teknoloji

Modern Tasarım